0907 601 552

0915 867 991

Vyhľadávanie

V ponuke je 83 nehnuteľností.

O nás

Vážení klienti, vítame Vás na našej webovej stránke. Dovoľte nám, aby sme sa úvodom krátko predstavili.

      Spoločnosť Reality ASTORIA, s.r.o. bola založená tímom skúsených realitných maklérov, v spolupráci s kolektívom pracovníkov z rôznych oblastí činností, ktoré s realitným trhom úzko súvisia.

      Našou snahou je poskytovať klientom najkomplexnejšie služby na realitnom trhu. Veľmi dobre si uvedomujeme vážnosť a možné dôsledky osobných rozhodnutí v oblasti realít, a preto sa snažíme každému nastaviť optimálnu cestu k uspokojeniu jeho predstáv, či už chce predať, kúpiť alebo vymeniť byt, či uvažuje o predaji svojho domu, resp. chce dom kúpiť alebo budovať svoj vlastný domov na „zelenej lúke“.

     Sme spoločnosť, v ktorej nájdete profesionálny, individuálny, ale hlavne ľudský prístup k Vašim požiadavkám. Spoločnosť, ktorá Vám ukáže bezpečnú cestu svetom nehnuteľností. S každým klientom dojednávame individuálne podmienky podľa jeho požiadaviek a potrieb.

      Vo svojej činnosti využívame služby spolupracujúcej advokátskej kancelárie JUDr. Miriam Podhradskej. Vaše finančné požiadavky konzultujeme s bankovými inštitúciami a stavebnými sporiteľňami. Sprostredkujeme pre Vás služby znalcov z odboru stavebníctva k oceneniu nehnuteľností.

      Spoločnosť dbá na proces neustáleho zvyšovania kvality poskytovaných služieb. Za samozrejmosť považujeme náš neustály profesijný rast. Našou najlepšou reklamou sú spokojní klienti. Ak chcete medzi nich patriť aj Vy, bude nám cťou ponúknuť Vám naše služby.


                                                                                                                                                                      Kolektív pracovníkov Reality ASTORIA, s.r.o.