0907 601 552

0915 867 991

Vyhľadávanie

V ponuke je 74 nehnuteľností.

Kariéra:

Ak máte obchodného ducha, ste komunikatívny a máte príjemné vystupovanie, ponúkame Vám možnosť pracovať pre realitnú spoločnosť ASTORIA.

Náplň práce nášho spolupracovníka :

  • komplexné vybavovanie požiadaviek klientov v oblasti bývania
  • aktívne vyhľadávanie klientov v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností
  • nadväzovanie kontaktov s klientmi a komunikácia počas celej doby realizácie obchodného prípadu
  • vedenie evidencie a správy pridelených nehnuteľností
  • obhliadky nehnuteľností
  • príprava podkladov k obchodnému prípadu
  • úradný styk s katastrálnym úradom, bankou, notárom a inými dotknutými inštitúciami

Naša podpora pre nášho spolupracovníka :

  • náš spolupracovník dostáva od nás maximálnu podporu
  • zaškolenie na odbornej úrovni
  • neustále vzdelávanie v oblasti
  • výmena cenných skúseností
  • náš spolupracovník si sám organizuje svoj pracovný čas, je nezávislý
  • nepožadujeme od našich spolupracovníkov žiadne povinné mesačné platby (na rozdiel od konkurencie)

Ponúkaný plat:

provízie dohodou (výborná odmena)

Termín nástupu : ihneď

Druh pracovného pomeru:  živnosť

Iné výhody:

  • kompletné technické, teoretické a praktické zaškolenie
  • firemné vzdelávanie sa

Informácie pre uchádzača:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • reprezentatívne vystupovanie
  • skúsenosti s vedením obchodných stretnutí výhodou
  • komunikačné a psychologické schopnosti
  • pozitívny a aktívny prístup k práci
  • schopnosť prispôsobiť sa požiadavkám klientov
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • snaha o osobnostný rast
  • vlastné motorové vozidlo výhodou
  • uvítame uchádzača so skúsenosťami z predchádzajúcej realitnej činnosti

V prípade, že ste sa rozhodli na základe uvedených informácií pre prácu realitného makléra, pošlite nám životopis na info-ZVNC-astoria.sk, prípadne sa informujte na tel. čísle 0915 867 991.